sobota, 20 kwietnia 2013

Króliczka Martusia

Kochani dziękuje Wam, że ze mną jesteście i że odwiedzacie mój blog. Chociaż póki co wszystko rozkręca się powolutku i daleko mi do kilku tysięcy odwiedzin, to mimo wszystko bardzo się cieszę, kiedy codziennie widzę na liczniku kilkanaście odsłon :) Ale to nie wszystko! Każdy komentarz, każdy ślad, który po sobie zostawiacie daje mi motywacje i takiego wewnętrznego kopa, żeby dalej szyć i tworzyć. Dzięki Wam wiem, że to co robię ma sens i jest w jakiś sposób, nawet malutki docenione. :) Także jeszcze raz dziękuje Wam z całego serca!

A teraz chciałabym pokazać Wam Króliczke, która wyszła w tym tygodniu spod mojej igły.


Nazwałam ją Martusia. Myślę, że to imię pasuje do niej idealnie.
W planach na dziś mam skończenie dwóch żyrafek. Trzymajcie za mnie kciuki, żeby moje plany doszły do skutku. Jeśli mi się uda to pewnie już jutro pokaże je Wam w całej okazałości :)

Mimo braku słońca, słonecznie Was pozdrawiam. Mam nadzieję, że kilka promyczków wyjrzy dzisiaj zza tych brzydkich chmur!

5 komentarzy:

 1. I jak? Plan wykonany? Żyrafki gotowe? Jeśli wyszły Ci tak, jak Króliczka- pochwal się natychmiast! I słońca Ci życzę niedzielnego, bo nas od 3 dni rozpieszcza energii dodając :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety mam małe opóźnienie :(:(:( Ale! cały czas szyję ;)Myślę, że dzisiaj wieczorem je już skończę i wtedy zrobię im wypasioną sesje, z której relacje pokaże jutro wieczorkiem, także zaglądaj tutaj :) Dzisiaj jest rzeczywiście pięknie! Nawet u mnie słoneczko świeci i dodaje mi gigantycznego kopa energetycznego ;)Ściskam!

   Usuń
 2. A jeszcze jedno- jeśli nie będzie Ci to przeszkadzało, może zrezygnujesz z obowiązku wpisywania haseł potwierdzających, że osoba komentująca to nie automat? Czasami strasznie trudno je rozczytać :( Niestety nie pamiętam, jak ta funkcjonalność w ustawieniach się nazywa :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie to nie problem. Jeśli tylko znajdę taką opcję to mogę zrezygnować.:)

   Usuń